Презентація освітньої програми «АРХІВІСТИКА та УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ»

 

1 червня – у перший день літа – у Головному корпусі Шевченкового університету по-літньому яскраво і захоплююче. Університет гостинно відкрив двері для всіх, хто цікавиться численними освітніми програми, дав можливість надихнутися творчою атмосферою легендарного навчального закладу, відвідати музей, аудиторії, майстер-класи, поспілкуватися з викладачами та студентами.
На історичному факультеті було, як завжди, багатолюдно та цікаво. Декан проф. Іван ПАТРИЛЯК познайомив вступників з багатогранною палітрою освітніх програм, які пропонуються факультетом, наголосив на особливостях цьогорічної вступної кампанії.
Кафедра архівознавства провела цікаву презентацію на тему “ВІД СИМВОЛІВ РОДУ ДО СИМВОЛІВ ДЕРЖАВИ”, присвячену герботворенню, яку з зацікавленням відвідали абітурієнти. Велика вдячність за її підготовку і проведення нашим славним геральдистам – доценту Андрію ЗУБКУ та аспіранту Андрію ЯЩУКУ!
Упродовж дня відбувалось знайомство відвідувачів з новою освітньою програмою “АРХІВІСТИКА ТА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ” – на питання відповідали завідувач кафедри проф.Марина ПАЛІЄНКО , співробітники к.і.н. Наталія КОЛОМІЄЦЬ та Аліса ДАНИЛЕВИЧ. Сердечна вдячність студентам 3 курсу архівознавчої спеціалізації Вікторії ПЕТРУК та Роману ПОДАТЮ за інформування абутурієнтів, роботу з популяризації діяльності кафедри!
До зустрічі у новому навчальному році у стінах найкращого університету країни!

 

Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки