Вітаємо з Днем народження доктора наук із соціальних комунікацій, професора, в.о. генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Олега Олеговича Сербіна

Вельмишановний Олеже Олеговичу! Весь колектив кафедри у цю чудову весняну пору шле Вам найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя безмежного, успіхів у професійній діяльності, кар’єрному зростанні, нових активних пошуків, наукових відкриттів, плідних знахідок! Ви – багатогранна особистість з невичерпним потенціалом творчої енергії та креативу! Віримо, що й надалі будете радувати нас новими творчими здобутками та неординарними ідеями! Пісні у Вашому виконанні зазвучать по всій Україні й далеко за її межами! Хай завжди Ваше життя буде наповнене позитивними емоціями, щоб нічого важливого не було втрачено, а всі плани та мрії збувалися.

Нехай Ваш дім буде повною чашею добра, тепла, любові і достатку, робота вдається та приносить задоволення, а довкола завжди будуть готові підставити плече рідні та друзі! Хай розквітають Ваш творчий талант і креативність! Впевнені, що на Вас чекає прекрасне майбутнє під мирним небом вільної й непереможної України!

Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки