ПІДСУМКИ РОБОТИ АРХІВНИХ УСТАНОВ У 2023 РОЦІ

23 лютого 2024 р. в Українському інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбувся Публічний звіт Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова, у якому було підведено підсумки роботи Державної архівної служби України і державних архівів України у 2023 році.
Особлива увага була приділена процесам і результатам оцифрування архівних документів, їх надзвичайно важливому значенні для забезпечення збереженості і доступу до документної інформації в умовах війни. Анатолій Хромов зокрема зазначив, що «за останні п’ять років темпи оцифрування документів зросли майже в 16 разів, а порівняно з попереднім, 2022 роком – майже у 2,5 рази».
Участь в обговоренні Публічного звіту взяли студенти освітньої програми «Архівістика та управління документацією» історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які із зацікавленням слухали виступ Голови Укрдержархіву та ставили актуальні питання.
Вітаємо з важливими результатами роботи! Надзвичайно цінуємо працю українських архівістів, розуміємо всю її складність в умовах повномасштабної війни і бажаємо успіхів у надважливій місії збереження нашої історико-культурної спадщини та архівних інформаційних ресурсів!
Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки