ВІТАЄМО З РІЧНИЦЕЮ ПРОФЕСОРА КАЛАКУРУ ЯРОСЛАВА СТЕПАНОВИЧА!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ І ВИСОКОПОВАЖНИЙ, ДОРОГИЙ ЯРОСЛАВЕ СТЕПАНОВИЧУ!

У цей погожий вересневий день, залитий золотом сонячного проміння прийміть найщиріші вітання від колег та студентів кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки, всієї спільноти Шевченкового університету зі славним днем – Днем Вашого народження!

Понад пів століття Ви присвятили надзвичайно поважній та відповідальній справі – вивченню глибокої спадщини історичної науки, розвитку наукових досліджень, популяризації вітчизняної історії, розробці методологічних та методичних засад історичної науки, історіографії, архівознавству, педагогіці тощо.

Ви є для нас зразком науковця, дослідника, педагога, керівника, Людини. Тисячі Ваших учнів, колег, однодумців висловлюють щиру вдячність і повагу за уроки життя, високої людської гідности й толерантности, інтелігентности й вишуканости, впевнености й поміркованости, щедрости в порадах, вчинках, поступках. Ваші численні невичерпні ідеї, невпинні пошуки, оригінальні знахідки є прикладом для покоління молодих науковців як вдумливо, наполегливо, з високою громадянською гідністю і відповідальністю працювати на славу України задля примноження інтелектуального потенціалу українського народу.

Ваша самовідданість та подвижництво, житейська мудрість і розум на всіх щаблях викладацького, наукового та адміністративного шляху заслужили глибоку повагу, шану студентства, колективу кафедри, факультету, всього університету, освітянської громадськости й спільноти архівістів.

Бажаємо Вам, дорогий Ярославе Степановичу, зберегти на багато років тісну співпрацю з колективом кафедри, благородну високість устремлінь, гуманність учинків та невтомну енергію до нових звершень. Зичимо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, добра, тепла, достатку й благополуччя!

Нехай життєдайні промені Вашої невичерпної енергії та благодатні зерна таланту наставника, педагога, вченого, науковця, організатора та прекрасного колеги, засіяні Вами на ниві української історичної освіти та науки, колосяться щедрим урожаєм здоров’я, радости й любови!

Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки