ЛЕКЦІЯ ЗАВІДУВАЧКИ СЕКТОРУ КОРИСТУВАННЯ ДОКУМЕНТАМИ ТА АІПС ЦДАМЛМ УКРАЇНИ ЛЮДМИЛИ ШВАЙКОВСЬКОЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТРЕТЬОГО КУРСУ ОП “АРХІВІСТИКА”

У рамках багатолітньої тісної співпраці кафедри з Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України за ініціативи завідувачки кафедри, проф. Галини Коцур та дружньої підтримки директорки архіву Олени Чижової 12 вересня 2023 р. студенти-третьокурсники освітньої програми «Архівістика та управління документацією» отримали добру нагоду прослухати на платформі Google Meet лекцію завідувачки сектору користування документами та АІПС ЦДАМЛМ України Людмили Швайковської про структуру архівної системи України, історію ЦДАМЛМ України, роботу з архівними документами в читальному залі, особливості пошуку архівних документів за допомогою інформаційних ресурсів Архіву-музею у режимі он- та офлайн, алгоритм використання інформаційно-пошукових сервісів. Лекція супроводжувалася надзвичайно якісною презентацією сканкопій архівних документів та цікавою розповіддю Людмили Леонідівни. Також студенти щиро дякували доповідачці за її працю, за те, що максимально ґрунтовно розкрила тему доповіді, що отримали змогу почути ґрунтовні відповіді на свої численні запитання.

Висловлюємо щиру вдячність директорці Архіву-музею Олені Леонідівній Чижовій, яка завжди відгукується на звернення й підтримує всі ініціативи, направлені на залучення студентів-архівістів до пізнання специфіки роботи, занурення в творчий професійний процес, яка повсякчас радо відчиняє двері Архіву-музею до пізнання молодими дослідниками нашої минувшини, до вивчення нового, цікавого, незвіданого!
Бажаємо всьому колективу Архіву-музею нових пошуків і унікальних знахідок, творчої наснаги у справі збереження найцінніших скарбів національної пам’яті, які є надзвичайно важливими для майбутніх поколінь вільної, незалежної й непереможної України.
Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки