Запрошуємо на навчання: ОР “Бакалавр” – Освітня програма “Архівістика та управління документацією” «Archival Studies & Records Management»

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
Освітня програма ОР «Бакалавр»
«АРХІВІСТИКА ТА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ»
«Archival Studies & Records Management»

На історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Спеціальність 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Цього року для абітурієнтів відкривається чудова можливість поєднати вивчення унікальних джерел та документів з історії розвитку людської цивілізації із сучасними інформаційними технологіями і процесами, вміння працювати з документами різних історичних епох та сучасними електронними архівами. Під час навчання студентам забезпечується можливість проходження професійних практик у провідних архівних установах країни, знайомитися з електронним документообігом у сучасних приватних компаніях, відвідувати воркшопи українських та зарубіжних фахівців.

Навчання на ОП “Архівістика та управління документацією” відкриває широкі перспективи подальшого працевлаштування. Випускники кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки стають професійними фахівцями у центральних та регіональних державних архівах, галузевих державних архівах, у тому числі архівах СБУ, МВС, МЗС. Випускники кафедри реалізовують себе як управлінці в органах державної влади та місцевого самоврядування, інформаційно-аналітичних центрах, документаційних відділах приватних підприємств, наукових інституціях, університетах, музеях, бібліотеках.

Кафедра підтримує професійні контакти з Державною архівною службою України, центральними та місцевими архівами, науковими інститутами НАН України, відділами документального забезпечення органів влади та управління, місцевого самоврядування. Тісні міжнародні контакти підтримуються протягом багатьох років з Інститутом історії та архівістики Університету Миколая Коперніка у м. Торунь (Польща), Університетом Alma Mater Europaea (Словенія), Міжнародним інститутом архівної науки та освіти у м. Трієст та Марібор (Італія — Словенія), Нью-Йоркським університетом (США), а також Українською бібліотекою імені Симона Петлюри у Парижі (Франція), Бібліотекою та архівом імені Тараса Шевченка у Лондоні (Велика Британія). Студенти мають можливість долучатися до програм академічної мобільності з університетами-партнерами, брати участь у міжнародних наукових конференціях та круглих столах, долучатися до розгляду актуальних питань у розвитку архівній галузі в Україні та світі, збереження історичної пам’яті та культурної спадщини.

Навчаючись на програмі “Архівістика та управління документацією”, ви не лише здобудете ґрунтовну освіту, а й опануєте фахові компетенції та навички, які відкриватимуть перед вами широкі перспективи в Україні та світі. Вступайте до Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Реєстрація та подача заяв:
https://vstup.osvita.ua/r27/41/

Кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки